Podanie o pracę Technik Rybactwa | StartCV.pl

Podanie o pracę Technik Rybactwa

Podanie o pracę Technik Rolnik
1 lipca 2018
Podanie o pracę Technolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Technik Rybactwa

Wzór podania o pracę dla Technika Rybactwa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Technika Rybactwa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Technika Rybactwa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Technika Rybactwa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Rybactwa:

CV Technik Rybactwa | List motywacyjny Technik Rybactwa
 

 

Opis zawodu Technik Rybactwa

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Technik Rybactwa.

Technik rybactwa jest pracownikiem przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją rybną. Jego zadania można ogólnie określić jako organizacja i nadzór nad wszelkimi pracami związanymi z hodowlą i produkcją ryb słodkowodnych. Bardziej szczegółowy zakres jego obowiązków obejmuje: kontrolowanie stanu zarybienia, nadzorowanie prac pielęgnacji i nawożenia stawów hodowlanych, pobieranie próbek wody, przeprowadzanie prostych badań i analiz, utrzymywanie w dobrym stanie technicznym urządzeń wodnych i narzędzi służących do połowu ryb, kierowanie pracami przy rozrodzie ryb, ustalaniu obsady ryb w warunkach hodowlanych i produkcyjnych, opracowywanie norm żywienia ryb oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji. Czas pracy rybaka może dochodzić nawet do 12 godzin dziennie. Długość pracy zależy od otrzymanych zleceń, pogody oraz ustalonego wcześniej grafiku. Praca w tym zawodzie wiąże się w koniecznością wykonywania swoich obowiązków zarówno w dzień, jak i w nocy. W zakładzie rybackim technik rybak może pełnić funkcje i podwładnego, i przełożonego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia