Podanie o pracę Technolog | StartCV.pl

Podanie o pracę Technolog

Podanie o pracę Technik Rybactwa
1 lipca 2018
Podanie o pracę Telemarketer
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór podania o pracę Technolog

Wzór podania o pracę dla Technologa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Technologa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Technologa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Technologa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technologa:

CV Technolog | List motywacyjny Technolog
 

 

Opis zawodu Technolog

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Technolog.

Praca technologa polega na wdrażaniu nowych technologii w firmie. Do jego głównych obowiązków należy analiza dotychczasowej pracy firmy oraz dalsza optymalizacja procesów technologicznych, a także wprowadzanie nowych technologii do nowo powstających linii produkcyjnych czy montażowych. Osoba na tym stanowisku musi posiadać wykształcenie wyższe techniczne związane z technologią produkcji lub dziedzinami pokrewnymi. Mile widziane przez pracodawców jest również doświadczenie zawodowe wyniesione z innych firm. Dodatkowo technolog powinien odznaczać się rzetelnością, dokładnością, precyzją, sumiennością. Zarobki osób na tym stanowisku w głównej mierze zależą od wielkości firmy oraz zakresu obowiązków. Praca wykonywana jest zazwyczaj od poniedziałku do piątku w stałych godzinach pracy. W przypadku gdy firma wprowadza nowe technologie mogą zażyć się nadgodziny.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie

300

opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia