Podanie o pracę Tłumacz Języka Migowego | StartCV.pl

Podanie o pracę Tłumacz Języka Migowego

Podanie o pracę Tłumacz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Tokarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór podania o pracę Tłumacz Języka Migowego

Wzór podania o pracę dla Tłumacza Języka Migowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Tłumacza Języka Migowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Tłumacza Języka Migowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Tłumacza Języka Migowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Tłumacza Języka Migowego:

CV Tłumacz Języka Migowego | List motywacyjny Tłumacz Języka Migowego
 

 

Opis zawodu Tłumacz Języka Migowego

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Tłumacz Języka Migowego.

Praca tłumacza języka migowego polega na dokonywaniu tłumaczeń na rzecz osób niesłyszących, niemych lub głuchoniemych. Tłumaczenia te mają dość specyficzny charakter ponieważ tłumaczenie następuje poprzez gesty, mimikę i ruchy rąk. Język migowy jest to język przygotowany specjalnie dla osób głuchoniemych, polega ona na przekładzie języka mówionego na ruchu i gestykulację rąk lub odwrotnie. Niestety nie każde słowo ma swój odpowiednik dlatego też tłumacz musi posiadać dobry refleks i umiejętność improwizacji. Tłumaczenia wykonywane są podczas spotkań, konferencji, wizyt w urzędach i instytucjach samorządowych lub podczas nadawania programów telewizyjnych, choć tutaj bardziej popularne są napisy na dole ekranu.Czas pracy tłumacza języka migowego jest bardzo zróżnicowany. Nie da się w tym zawodzie określić dokładnych godzin i dni pracy. Wszelkie czynności tłumaczeń dostosowane są do potrzeb klientów oraz terminów spotkań i konferencji.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia