Podanie o pracę Tokarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Tokarz

Podanie o pracę Tłumacz Języka Migowego
1 lipca 2018
Podanie o pracę Trener Sportowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,88.
Loading...

Wzór podania o pracę Tokarz

Wzór podania o pracę dla Tokarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Tokarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Tokarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Tokarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Tokarza:

CV Tokarz | List motywacyjny Tokarz
 

 

Opis zawodu Tokarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Tokarz.

Podstawową czynnością zawodową tokarza jest toczenie. Jest to czynność polegająca na obróbce skrawaniem przedmiotu, w celu zdjęcia określonej warstwy materiału. Ten proces technologiczny ma na celu nadanie przedmiotowi odpowiedniego kształtu, wymiarów oraz gładkości. Materiałem odpadowym tego procesu są tzw. wióra. Toczenie najczęściej dzielone jest na obróbkę zgrubną oraz wykańczającą. W pierwszym etapie tokarz ma na celu zdjąć jak najwięcej materiału w krótkim czasie, przy czym dokładność nie jest w tym wypadku na pierwszym planie. Dopiero podczas etap obróbki wykańczającej tokarz nadaje przedmiotowi odpowiednie wymiary, gładkość i kształt. Materiałem na którym wykonywane są obróbki tokarskie są metale i ich stopy. Zawód tokarza wykonywana jest w zakładzie pracy, nie wymaga wyjazdów służbowych. Dzienny czas pracy nie przekracza 8 godzin, a zawód ten może być wykonywany w systemie zmianowym. Tokarz najczęściej pełni funkcje podwładnego. Obowiązki tokarza są cyklicznie powtarzalne, czyli zrutynizowane.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia