Podanie o pracę Treser Psów | StartCV.pl

Podanie o pracę Treser Psów

Podanie o pracę Trener Sportowy
1 lipca 2018
Podanie o pracę Tynkarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Treser Psów

Wzór podania o pracę dla Tresera Psów został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Tresera Psów zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Tresera Psów można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Tresera Psów

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Tresera Psów:

CV Treser Psów | List motywacyjny Treser Psów
 

 

Opis zawodu Treser Psów

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Treser Psów.

Do najważniejszych zadań tresera psów należy prowadzenie treningu terenowego, uwzględniającego nagrody i kary, wykonywanie ustalonych czynności codziennie i w regularnych cyklach, obserwowanie zachowań i reakcji psa, poskramianie agresji, uporu, lenistwa, poszukiwanie przyczyn tego rodzaju zachowań, wyciąganie wniosków z przeprowadzanego treningu, ocena jego skuteczności i wprowadzenie ewentualnych korekt. Oprócz tego obowiązkiem tresera jest zapewnienie zwierzęciu odpowiednich warunków, żywienia, pielęgnacji i higieny, opieki weterynaryjnej oraz należytej dawki relaksu i odpoczynku. Istnieje kilka specjalizacji zawodu tresera psów i są to: treser psów cyrkowych, treser filmowy i teatralny, treser psów, treser psów obronnych i treser psów-przewodników. Długość czasu pracy tresera psów uzależniona jest od otrzymanych zleceń. Czasem nie trwa ona dłużej niż kilka godzin dziennie, a czasem okres ten jest dużo dłuższy. On sam kontroluje swój czas pracy, ale ponosi też pełną odpowiedzialność za powierzone mu zwierzęta.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia