Podanie o pracę Urbanista | StartCV.pl

Podanie o pracę Urbanista

Podanie o pracę Tynkarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Urzędnik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Urbanista

Wzór podania o pracę dla Urbanisty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Urbanisty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Urbanisty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Urbanisty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Urbanisty:

CV Urbanista | List motywacyjny Urbanista
 

 

Opis zawodu Urbanista

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Urbanista.

Urbanista jest pracownikiem instytucji samorządowych, czyli gminach, urzędach powiatowych i wojewódzkich. Jego zadaniem jest opracowywanie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego terenu, sporządzanie projektów planów miejscowych oraz wydawanie decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. Oprócz tego jego obowiązkiem jest udzielanie wyjaśnień, negocjowanie, szukanie tematów wymagających opracowania w przyszłym planie oraz bezpośredni nadzór w terenie. Zadaniem urbanisty – naukowa i dydaktyka jest kształcenie przyszłych urbanistów i opracowywanie teoretycznych podstaw ich pracy. Urbanista, będący właścicielem prywatnej pracowni musi, oprócz swoich zasadniczych zadań zajmować się również reklamą, działalnością menadżerską i kierowniczą. Czas pracy urbanisty jest ściśle uzależniony od instytucji zatrudniającej i najczęściej wynosi od 6 do 9 godzin dziennie. Praca dydaktyczna i naukowa skraca dzienny czas pracy urbanisty do maksymalnie 6 godzin. Urbanista jest ściśle nadzorowany, a jego praca zrutynizowana.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia