Podanie o pracę Webmaster | StartCV.pl

Podanie o pracę Webmaster

Podanie o pracę Urzędnik
1 lipca 2018
Podanie o pracę Wulkanizator
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Webmaster

Wzór podania o pracę dla Webmastera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Webmastera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Webmastera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Webmastera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Webmastera:

CV Webmaster | List motywacyjny Webmaster
 

 

Opis zawodu Webmaster

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Webmaster.

Webmaster jest to osoba zajmująca się tworzeniem witryn internetowych, programowaniem oraz aktualizacją i ulepszaniem już istniejących stron. Do głównych zadań webmastera należy zaprojektowanie strony wraz z jej funkcjami na potrzeby zamawiającego, zgodnie z jego wytycznymi oraz wskazówkami. Webmaster dzięki posiadanej wiedzy musi wiedzieć w jaki sposób przenieść później wskazówki od zleceniodawcy na język programowania. Następnie webmaster zabiera się za pracę tworząc wstępne projekty. Po zaakceptowaniu projektu graficznego i funkcjonalnego zabiera się za kodowanie, czyli pisania strony www w języku html, php, css i innych standardach. Po poprawnym zakodowaniu strony następuje okres testowania wszystkich funkcji nowego serwisu, nanosząc poprawki i poprawiając błędy. Zawód webmastera jest to zawód twórczy gdzie nie ma miejsca dla zwykłych rzemieślników. Należy być osobą twórczą, kreatywną, która potrafi stale się dokształcać, by nadążyć za stale zmieniającymi się trendami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia