Podanie o pracę Wulkanizator | StartCV.pl

Podanie o pracę Wulkanizator

Podanie o pracę Webmaster
1 lipca 2018
Podanie o pracę Wychowawca
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór podania o pracę Wulkanizator

Wzór podania o pracę dla Wulkanizatora został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Wulkanizatora zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Wulkanizatora można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Wulkanizatora

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Wulkanizatora:

CV Wulkanizator | List motywacyjny Wulkanizator
 

 

Opis zawodu Wulkanizator

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Wulkanizator.

Wulkanizator może być zatrudniony w zakładzie przemysłowym produkującym artykuły gumowe lub w warsztacie prywatnym, który świadczy usługi dla ludności. Do podstawowych zadań wulkanizatora należy: nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów wulkanizacyjnych, dbanie o dobry stan techniczny urządzeń, obsługa komory wulkanizacyjnej oraz jej konserwacja. Koordynacja wzrokowo-ruchowa jest niezwykle istotna w tym zawodzie. Także uzdolnienia techniczne i zmysł równowagi są bardzo przydatne. Zawód ten związany jest z kontaktami z ludźmi, ale zazwyczaj są to usługobiorcy. Na hali dominuje przede wszystkim praca z rzeczami. Obowiązki wulkanizatora są zrutynizowane i podlegają kontroli ze strony przełożonego. Standardowy czas pracy wulkanizatora to 8 godzin dziennie, choć czas ten może się przedłużyć, w zależności od aktualnych potrzeb. W zawodzie wulkanizatora obowiązuje strój roboczy i ochronne rękawice. Niezwykle istotne jest zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia