Podanie o pracę Wychowawca | StartCV.pl

Podanie o pracę Wychowawca

Podanie o pracę Wulkanizator
1 lipca 2018
Podanie o pracę Zaopatrzeniowiec
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Wychowawca

Wzór podania o pracę dla Wychowawcy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Wychowawcy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Wychowawcy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Wychowawcy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Wychowawcy:

CV Wychowawca | List motywacyjny Wychowawca
 

 

Opis zawodu Wychowawca

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Wychowawca.

Praca wychowawcy związana jest z dziećmi i młodzieżą. Osoba na tym stanowisku pracuje w świetlicach szkolnych, ośrodkach pomocy dzieciom, świetlicach środowiskowych, przedszkolach, domach dziecka, placówkach wychowawczych. Do najważniejszych obowiązków wychowawcy należy sprawowanie opieki nad wychowankami, organizację czasu wolnego, pomoc przy odrabianiu zadań i udzielanie porad. Ponadto bardzo ważne jest kształtowanie postaw społecznych oraz wyrabianie światopoglądów. Wychowawca może również prowadzić zajęcia rewalidacyjne, czyli takie, które przywracają chorym sprawność lub niwelują braki w rozwoju dziecka. Wychowawca prowadzi również zajęcia z młodzieżą, wzbogaca procesy kształcenia, zapobiega patologiom, edukuje i informuje o szkodliwym działaniu używek itp.Wychowawca w placówkach pomocy dziennej wykonuje swe czynności w ustalonych godzinach od poniedziałku do piątku. Pracując w domach dziecka wychowawca pełni swe obowiązki całą dobę oraz w soboty, niedziele i święta, pełniąc dwunastogodzinne dyżury.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia