Podanie o pracę Zaopatrzeniowiec | StartCV.pl

Podanie o pracę Zaopatrzeniowiec

Podanie o pracę Wychowawca
1 lipca 2018
Podanie o pracę Zarządca Nieruchomości
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Zaopatrzeniowiec

Wzór podania o pracę dla Zaopatrzeniowca został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Zaopatrzeniowca zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Zaopatrzeniowca można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Zaopatrzeniowca

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Zaopatrzeniowca:

CV Zaopatrzeniowiec | List motywacyjny Zaopatrzeniowiec
 

 

Opis zawodu Zaopatrzeniowiec

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Zaopatrzeniowiec.

Celem pracy zaopatrzeniowca jest zapewnienie prawidłowego funkcjonowania zakładu, przedsiębiorstwa czy innej organizacji dla której pracuje, stałych i regularnych dostaw towarów, materiałów i surowców. Jego praca polega na określaniu jakości i ilości towarów potrzebnych. Jest to możliwe dzięki prowadzeniu systemu kartotek materiałowych. Zaopatrzeniowiec analizuje oferty różnych dostawców i z pomocą współpracowników wybiera najbardziej optymalną dla swojej firmy. Następnie kontaktuje się osobiście lub telefonicznie z potencjalnym dostawcą i negocjuje warunki dostawy. Jego obowiązkiem jest również organizacja i nadzór nad dostawami, magazynowanie towarów oraz dostarczanie ich do pierwszego stanowiska produkcyjnego. Czas pracy zaopatrzeniowca jest stały i nie trwa dłużej niż 8 godzin dziennie. Wyjątek stanowią wyjazdy poza teren zamieszkania, w celach negocjacyjnych, szkoleniowych lub rozpoznawczych. Funkcje pełnione przez zaopatrzeniowca zależy między innymi od jego wykształcenia, doświadczenia zawodowego oraz od wielkości firmy.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia