Podanie o pracę Zbrojarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Zbrojarz

Podanie o pracę Zarządca Nieruchomości
1 lipca 2018
Podanie o pracę Zegarmistrz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór podania o pracę Zbrojarz

Wzór podania o pracę dla Zbrojarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Zbrojarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Zbrojarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Zbrojarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Zbrojarza:

CV Zbrojarz | List motywacyjny Zbrojarz
 

 

Opis zawodu Zbrojarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Zbrojarz.

Do zasadniczych obowiązków zbrojarza należy odpowiedni dobór, właściwe przygotowanie i montaż zbrojenia. Zbrojenie powstaje poprzez połączenie szkieletu prętów odpowiednimi rodzajami wiązań, dzięki czemu budowla jest bardziej trwała i wytrzymała na obciążenia. Wiązaniami wykorzystywanymi przez zbrojarzy są: węzły proste, dwurzędowe oraz krzyżowe. Stal wykorzystywana przez zbrojarza powinna posiadać odpowiedni atest, natomiast sama konstrukcja zbrojeniowa musi być zbudowana według norm podanych w projekcie. Narzędziami najczęściej wykorzystywanymi przez osoby zatrudnione na tym stanowisku są: dźwigi, suwnice, agregaty do cięcia, prościarki, klucze, szczypce, młotki, szczotki druciane oraz podcinaki. Zbrojarz najczęściej pracuje8 godzin dziennie i zwykle jest to system jednozmianowy. Podobnie jak inne zawody związane z budownictwem, zbrojarz musi liczyć się z koniecznością przebywania poza terenem zamieszkanie. Jego czynności nie są zrutynizowane. Odpowiada on za powierzony sprzęt i bezpieczeństwo swoje i innych pracowników.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia