Podanie o pracę Zegarmistrz | StartCV.pl

Podanie o pracę Zegarmistrz

Podanie o pracę Zbrojarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Złotnik-Jubiler
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Zegarmistrz

Wzór podania o pracę dla Zegarmistrza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Zegarmistrza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Zegarmistrza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Zegarmistrza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Zegarmistrza:

CV Zegarmistrz | List motywacyjny Zegarmistrz
 

 

Opis zawodu Zegarmistrz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Zegarmistrz.

Naprawą i konserwacją zegarów i zegarków zajmuje się fachowiec zwany zegarmistrzem. Istnieje wiele rodzajów czasomierzy: zabytkowe, kominkowe, ścienne, wieżowe, szafkowe, zegarki kieszonkowe, naręczne i budziki. Jego zadania polegają na przyjęciu zlecenia od klienta, ustaleniu przyczyn uszkodzenia i poinformowaniu go o kosztach naprawy, demontażu, montażu, wykonaniu mechanizmów zegarowych oraz na przeprowadzeniu próby i odebraniu zapłaty za wykonaną usługę. Jego obowiązkiem jest utrzymywanie porządku w miejscu pracy, a czasem także sprzedaż i doradzanie klientom. Coraz to nowsze rozwiązania techniczne stosowane w czasomierzach zmuszają zegarmistrzów do udziału w szkoleniach organizowanych przez cech oraz do studiowania literatury fachowej. Zegarmistrz, który najczęściej jest właścicielem zakładu, sam ustala sobie dni i godziny pracy. Ilość godzin jego pracy nie przekracza jednak 8 dziennie. Zawód ten wiąże się z pełną odpowiedzialnością za jakość wykonanej usługi, nie tylko przed samym sobą, ale również przed Cechem Zegarmistrzów.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia