Podanie o pracę Złotnik-Jubiler | StartCV.pl

Podanie o pracę Złotnik-Jubiler

Podanie o pracę Zegarmistrz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór podania o pracę Złotnik-Jubiler

Wzór podania o pracę dla Złotnika-Jubilera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Złotnika-Jubilera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Złotnika-Jubilera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Złotnika-Jubilera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Złotnika-Jubilera:

CV Złotnik-Jubiler | List motywacyjny Złotnik-Jubiler
 

 

Opis zawodu Złotnik-Jubiler

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Złotnik-Jubiler.

Złotnik-jubiler jest pracownikiem zakładu jubilerskiego. Jego zadania polegają na wykonywaniu i naprawie biżuterii, przedmiotów codziennego użytku oraz przedmiotów kultu religijnego, a także na oprawie kamieni szlachetnych. Wszystkie jego wyroby wykonywane są z metali szlachetnych, szczególnie złota, srebra i platyny. Jedną z czynności przez niego wykonywanych jest rozpoznanie kamienia i oprawienie nimi określonego wyrobu. Ponadto złotnik-jubiler zajmuje się sporządzaniem stopów metali, określaniem prób stopów oraz nadawaniem właściwych kształtów wyrobom. Ostatniej czynności dokonuje za pomocą obróbki ręcznej lub mechanicznej. W swojej pracy wykorzystuje liczne narzędzia i przyrządy, których używa z niezwykłą precyzją. Złotnik najczęściej pracuje w określonych godzinach, nie dłużej niż 8 godzin dziennie, pomiędzy godziną 10, a 18. Ze względu na oryginalność wyrobów jubilerskich, czynności przez niego wykonywane nie są zrutynizowane, choć są okresowo nadzorowane przez mistrza fachu. Jego praca wymaga wyjazdów poza miejsce zatrudnienia, najczęściej w celu zakupu surowców, kamieni szlachetnych oraz materiałów pomocniczych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia