Podanie o pracę Specjalista do Spraw Public Relations | StartCV.pl

Podanie o pracę Specjalista do Spraw Public Relations

Podanie o pracę Specjalista do Spraw Obsługi Klienta
1 lipca 2018
Podanie o pracę Specjalista do Spraw Reklamy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór podania o pracę Specjalista do Spraw Public Relations

Wzór podania o pracę dla Specjalisty do Spraw Public Relations został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Specjalisty do Spraw Public Relations zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Specjalisty do Spraw Public Relations można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Specjalisty do Spraw Public Relations

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Specjalisty do Spraw Public Relations:

CV Specjalista do Spraw Public Relations | List motywacyjny Specjalista do Spraw Public Relations
 

 

Opis zawodu Specjalista do Spraw Public Relations

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Specjalista do Spraw Public Relations.

Specjalista do spraw public relations jest to osoba, która zajmuje się dbaniem o pozytywny wizerunek w środkach masowego przekazu takich jak telewizja, radio, prasa czy internet. Inaczej zawód można nazwać specjalista do spraw kontaktów z mediami, doradca lub rzecznik prasowy. Do zadań osoby na tym stanowisko należy informowanie mediów o sytuacji w firmie, o nowych inwestycjach czy wszelkich istotnych sprawach dziejących się wewnątrz przedsiębiorstwa a mających znaczenie dla ludzi. Do zakresu obowiązków rzecznika firmy należy również opracowywanie materiałów szkoleniowych i promocyjnych, organizacja spotkań, konferencji prasowych i zebrań czy też udzielanie wywiadów. Informacje przekazywane mediom mają za zadanie zbudowanie, a następnie utrwalenie pozytywnego wizerunku firmy, jego działania mają budzić zaufanie oraz wzmacniać pozycję na rynku.Specjalista do spraw public relations ma nienormowany czas pracy wykraczający poza ustawowe 8 godzin pracy dziennie. Często pracuje poza biurem udzielając wywiadów lub będąc na konferencjach prasowych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia