CV Opiekunka Dziecięca | StartCV.pl

CV Opiekunka Dziecięca

CV Operator Wózka Widłowego
1 lipca 2018
CV Opiekunka Starszych Osób
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,43.
Loading...

Wzór CV Opiekunka Dziecięca

Wzór Curriculum Vitae dla Opiekunki Dziecięcej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Opiekunki Dziecięcej zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Opiekunki Dziecięcej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Opiekunki Dziecięcej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Opiekunka Dziecięca

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Opiekunka Dziecięca.

Osoba zajmująca stanowisko opiekunki dziecięcej zajmuje się dziećmi w wieku od 0-4 lat. Jest odpowiedzialna za ich prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo, pielęgnuje je i wychowuje. Zadaniem opiekunki jest nawiązać więź uczuciową z dzieckiem powierzonym jej opiece tak, żeby nie bało się z nią zastawać. Musi ona również nawiązać kontakt werbalny i pozawerbalny z każdym dzieckiem którym się opiekuje. Do jej zadań należy poznawanie potrzeb dziecka, indywidualnych cech i tempa rozwoju dziecka, kształtowanie właściwej aktywności i samodzielności dziecka w czynnościach codziennych i w zabawie. Wypracowanie u dzieci pożytecznych społecznie przyzwyczajeń i nawyków. Osoba zajmująca się dziećmi zawodowo zaspokaja podstawowe potrzeby biologiczne i psychospołeczne dzieci powierzonych jej opiece. Praca na stanowisku opiekunki dziecięcej odbywa się w budynkach i na wolnym powietrzu. Najczęstszymi miejscami pracy w tym zawodzie są żłobki, domy małego dziecka, przedszkola, sanatoria, oddziały szpitali dziecięcych oraz rodzinne domy dziecka. Popularne ostatnio jest również zatrudnianie opiekunki dziecięcej w domach, u rodzin z małymi dziećmi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia