CV Prezenter Telewizyjny | StartCV.pl

CV Prezenter Telewizyjny

CV Praktykant
1 lipca 2018
CV Programista
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Prezenter Telewizyjny

Wzór Curriculum Vitae dla Prezentera Telewizyjnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Prezentera Telewizyjnego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Prezentera Telewizyjnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Prezentera Telewizyjnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Prezenter Telewizyjny

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Prezenter Telewizyjny.

Prezenter telewizyjny często przejmuje rolę dziennikarza, prowadzi wtedy rozmowy na temat propozycji programowych lub aktualnych wydarzeń społecznych bądź kulturalnych. Osoba na takim stanowisku zapowiada kolejne punkty programowe oraz przedstawia formy publicystyki. Jego jednym z zadań są często krótkie formy telewizyjne takie jak konkursy. Prezentera telewizyjnego można określić jako gospodarza, prowadzącego dnia lub wybranego czasu emisyjnego. Jego rolą jest dobrze i z zainteresowaniem poprowadzić dany program. Musi najlepiej jak potrafi zająć uwagę telewidzów. Prezenter telewizyjny ma więc bardzo zróżnicowaną i wielozadaniową pracę. W zawodzie prezentera telewizyjnego nie ma konkretnego i stałego miejsca pracy, osoba zajmująca to stanowisko pracować w studiu telewizyjnym, w pokoju redakcyjnym. Pracuje wszędzie tam, gdzie prowadzone jest nagranie telewizyjne. Mogą to być różnego rodzaju budynki i pomieszczenia, ale także plenery i wszystkie miejsca, gdzie aktualnie rozgrywa się coś wartego uwagi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia