List motywacyjny Analityk Finansowy | StartCV.pl

List motywacyjny Analityk Finansowy

List motywacyjny Aktor
1 lipca 2018
List motywacyjny Analityk Rynku Pracy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Analityk Finansowy

Wzór listu motywacyjnego dla Analityka Finansowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Analityka Finansowego został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Analityka Finansowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Analityka Finansowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Analityka Finansowego:

CV Analityk Finansowy | Podanie o pracę Analityk Finansowy
 

 

Opis zawodu Analityk Finansowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Analityk Finansowy.

Praca analityka finansowego skierowana jest do osób, które posiadają umiejętność analitycznego myślenia, potrafią zbierać i analizować dane związane z finansami przedsiębiorstw. Dodatkowo kandydat musi ukończyć studia magisterskie na kierunkach związanych z ekonomią, finansami, matematyką. Do podstawowych zadań analityka finansowego należy zbieranie, przetwarzanie i udostępnianie danych związanych z finansami przedsiębiorstw. Osoba na tym stanowisku wykonuje raporty, analizy, porównania i ekspertyzy finansowe. Osoba na tym stanowisku musi posiadać wszechstronne umiejętności. Po pierwsze bardzo dobrze musi znać mechanizmy analizy finansowej, potrafić zbierać dane z różnych wydziałów firmy. Po drugie należy umieć analizować i charakteryzować podstawowe zjawiska finansowe. Po trzecie analityk finansowy musi umieć porozumiewać się z dyrektorami poszczególnych działów oraz działem księgowym. Analityk finansowy ma częste kontakty z współpracownikami oraz szefostwem. Głównym przełożonym jest dyrektor generalny lub dyrektor działu finansowego.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia