CV Analityk Finansowy | StartCV.pl

CV Analityk Finansowy

CV Aktor
1 lipca 2018
CV Analityk Rynku Pracy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Analityk Finansowy

Wzór Curriculum Vitae dla Analityka Finansowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Analityka Finansowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Analityka Finansowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Analityka Finansowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Analityka Finansowego:

List motywacyjny Analityk Finansowy | Podanie o pracę Analityk Finansowy
 

 

Opis zawodu Analityk Finansowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Analityk Finansowy.

Analityk finansowy jest to osoba odpowiedzialna za wykonywanie analiz oraz raportów finansowych dotyczących różnych dziedzin życia. Raporty wykonuje się cyklicznie (tygodniowo, miesięcznie, kwartalnie lub rocznie) oraz jednorazowo. Praca na tym stanowisku wymaga częstych i dobrych kontaktów z innymi pracownikami firmy z działów księgowości, finansów, zarządzania. Osoba ta zajmuje się pomocą w projektowaniu budżetu firmy oraz poszczególnych wydziałów. Praca skierowana jest do osób, które ukończyły studia wyższe na kierunkach ekonomia, finanse, statystyka czy matematyka. Od kandydata wymaga się przede wszystkim analitycznego myślenia, bardzo dobrej znajomości programów Word i Excel, programów finansowych oraz programów statystycznych. Wymagana jest również bardzo dobra znajomość języka angielskiego, ponieważ wiele dokumentów i danych źródłowych publikowanych jest w tym języku. Praca analityka finansowego wykonywana jest w pomieszczeniach biurowych. W pracy korzysta się z komputera, drukarki, telefonu, programów biurowych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia