Podanie o pracę Analityk Finansowy | StartCV.pl

Podanie o pracę Analityk Finansowy

Podanie o pracę Aktor
1 lipca 2018
Podanie o pracę Analityk Rynku Pracy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Analityk Finansowy

Wzór podania o pracę dla Analityka Finansowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Analityka Finansowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Analityka Finansowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Analityka Finansowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Analityka Finansowego:

CV Analityk Finansowy | List motywacyjny Analityk Finansowy
 

 

Opis zawodu Analityk Finansowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Analityk Finansowy.

Osoba zatrudniona na stanowisku analityka finansowego odpowiedzialna jest za tworzenie analiz i raportów. Analizy dotyczą planów finansowych, a także rozliczeń z przeprowadzonych inwestycji. Osoba na tym stanowisku tworzy raporty finansowe poszczególnych jednostek przedsiębiorstwa, wraz z działem księgowym i dyrektorami poszczególnych wydziałów ustanawia plan budżetowy firmy i poszczególnych wydziałów. D jego zadań należny dogłębna analiza finansowa wraz komentarzami i uzasadnieniami. Analityk finansowy towarzyszy również zawieraniu ważnych umów i kontraktów, które następnie na bieżąco analizuje pod kontem rentowności. Kandydat musi posiadać szeroką wiedzę z zakresu finansów i analizy finansowej. Wynagrodzenie jest zróżnicowane w zależności od wielkości firmy oraz umiejętności zakresu obowiązków danego pracownika i może wahać się od 5 do nawet 10 tys. zł. Praca wykonywana jest w stałych godzinach, po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku, rzadko zdarzają się nadgodziny.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia