List motywacyjny Barman | StartCV.pl

List motywacyjny Barman

List motywacyjny Asystentka
1 lipca 2018
List motywacyjny Betoniarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Barman

Wzór listu motywacyjnego dla Barmana został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Barmana został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Barmana można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Barmana

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Barmana:

CV Barman | Podanie o pracę Barman
 

 

Opis zawodu Barman

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Barman.

Celem pracy barmana(bufetowego) jest zaspokojenie potrzeb klienta. Potrzeby konsumenta należy najpierw rozpoznać, a wiąże się to często z doradzaniem lub utwierdzaniem w wyborze. Bardzo ważna w tym zawodzie jest umiejętność obserwacji, umiejętność słuchania, szybkiego wyciągania wniosków oraz łatwość nawiązywania kontaktów. Do zadań barmana należy przygotowanie bufetu do pracy, czyli dobre zaopatrzenie, widoczna ekspozycja towarów, dbałość o porządek i estetykę. Ocena jakości oferowanych towarów, surowców, półproduktów i wyrobów kulinarnych oraz ich odpowiednie przechowywanie. Przygotowywanie dań gorących, przekąsek, sałatek i deserów, parzenie kawy i herbaty oraz przygotowywanie drinków i zimnych napojów bezalkoholowych. Praca barmana może mieć charakter indywidualny lub zespołowy. Indywidualny wtedy, kiedy jest jedyną osobą pracującą na barze lub w bufecie, a zespołowy, kiedy kilku barmanów pracuje jednocześnie i współpracują oni z kelnerami. Praca na tym stanowisku niesie za sobą ryzyko konfliktów, ponieważ pracuje się w ciągłym kontakcie z ludźmi, którzy często znajdują się pod wpływem alkoholu. Kontakty z ludźmi w tym zawodzie są niezbędne i intensywne. Osoba ubiegająca się o to stanowisko musi być opanowana, uprzejma i cierpliwa.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia