List motywacyjny Manager Restauracji | StartCV.pl

List motywacyjny Manager Restauracji

List motywacyjny Malarz Budowlany
1 lipca 2018
List motywacyjny Marynarz Statku
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Manager Restauracji

Wzór listu motywacyjnego dla Managera Restauracji został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Managera Restauracji został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Managera Restauracji można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Managera Restauracji

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Managera Restauracji:

CV Manager Restauracji | Podanie o pracę Manager Restauracji
 

 

Opis zawodu Manager Restauracji

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Manager Restauracji.

Manager restauracji odpowiada za sprawne i skuteczne funkcjonowanie restauracji, pubu lub innego lokalu gastronomicznego. Do jego zadań należy prowadzenie wszelkich spraw związanych z zarządzaniem restauracją i personelem takich jak: dbanie o wystrój, układanie karty dań, organizację wszelkich imprez, zatwierdzanie zamówień dla kuchni, wydawanie poleceń personelowi, egzekwowanie wykonywania obowiązków przez pracowników. Osoba na tym stanowisku powinna być opanowana, komunikatywna, znać się na prowadzeniu restauracji oraz mieć zdolności przywódcze, ważna jest również umiejętność pracy w zespole. Ze względu na charakter pracy manager restauracji ma ciągłe kontakty z ludźmi. Są to współpracownicy oraz klienci restauracji. Może tutaj dochodzić do częstych sytuacji konfliktowych, dlatego trzeba liczyć się z sytuacjami stresowymi w miejscu pracy. Głównym przełożonym managera jest właściciel restauracji, który nadzoruje jego pracę i wyznacza cele.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia