List motywacyjny Nauczyciel Przedszkola | StartCV.pl

List motywacyjny Nauczyciel Przedszkola

List motywacyjny Nauczyciel Gimnazjum i Szkół Ponadgimnazjalnych
1 lipca 2018
List motywacyjny Nauczyciel Wychowania Początkowego
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Nauczyciel Przedszkola

Wzór listu motywacyjnego dla Nauczyciela Przedszkola został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Nauczyciela Przedszkola został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Nauczyciela Przedszkola można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Nauczyciela Przedszkola

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Nauczyciela Przedszkola:

CV Nauczyciel Przedszkola | Podanie o pracę Nauczyciel Przedszkola
 

 

Opis zawodu Nauczyciel Przedszkola

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Nauczyciel Przedszkola.

Pracownik przedszkola to inaczej wychowawczyni lub przedszkolanka. Do głównych zadań osoby na tym stanowisku należy objęcie opieką, nauczanie i wychowanie swoich podopiecznych w wieku od 3 do 6 lat. Aby zostać nauczycielem przedszkola należy ukończyć kurs pedagogiczny po ukończeniu studiów lub ukończyć studia wyższe na kierunku pedagogika wczesnoszkolna. Osoby na tym stanowisku wykonują zadania zawarte w podstawach programowych oraz wytycznych ministerstwa edukacji narodowej. Praca polega na opiece nad dziećmi, dbaniu o ich zdrowie i samopoczucie. Dodatkowo nauczanie w przedszkolu ma usamodzielnić wychowanków, przygotować do życia w społeczeństwie i grupie rówieśników a także przygotować do nauki w szkole poprzez naukę systematyczności i podstawowych wartości.Czas pracy nauczycieli przedszkola określa karta nauczyciela i wynosi 25 godzin tygodniowo dla opiekunów dzieci w wieku 3 do 5 lat i 22 godziny dla opiekunów dzieci sześcioletnich. Czas ten nie obejmuje okresu przygotowania się do zajęć, pracy biurowej i administracyjnej.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia