List motywacyjny Pracownik Ochrony Osób i Mienia | StartCV.pl

List motywacyjny Pracownik Ochrony Osób i Mienia

List motywacyjny Pracownik Informacji Turystycznej
1 lipca 2018
List motywacyjny Pracownik Produkcji
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Pracownik Ochrony Osób i Mienia

Wzór listu motywacyjnego dla Pracownika Ochrony Osób i Mienia został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Pracownika Ochrony Osób i Mienia został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Pracownika Ochrony Osób i Mienia można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Pracownika Ochrony Osób i Mienia

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pracownika Ochrony Osób i Mienia:

CV Pracownik Ochrony Osób i Mienia | Podanie o pracę Pracownik Ochrony Osób i Mienia
 

 

Opis zawodu Pracownik Ochrony Osób i Mienia

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Pracownik Ochrony Osób i Mienia.

Obowiązki osoby zatrudnionej na stanowisku pracownika ochrony osób i mienia polegają przede wszystkim na zapewnieniu ochrony i bezpieczeństwa ludzi oraz powierzonych obiektów, przed atakami z zewnątrz, a także na interweniowaniu w sytuacjach tego wymagających. Obowiązki agentów ochrony zależą w dużej mierze od obiektu ochrony. Jeżeli jest to mienie, wówczas zadaniem agenta jest strzeżenie terenów powierzonych jego opiece, przed włamaniem i kradzieżą. Ochroniarze osób czuwają nad bezpieczeństwem konkretnej osoby, towarzysząc jej 24 godziny na dobę. Ochrona konwojów polega na osłanianiu wartościowych przesyłek. Agenci ochrony zajmują się również zabezpieczaniem imprez, poprzez pilnowanie porządku i spokojnego przebiegu uroczystości. Praca ochroniarza może mieć charakter samodzielny lub zespołowy. Wymaga ona dużej samodyscypliny i umiejętności podporządkowania się poleceniom zwierzchników. Pracownicy agencji ochrony komunikują się między sobą najczęściej za pomocą telefonów komórkowych lub krótkofalówek.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia