Podanie o pracę Pracownik Ochrony Osób i Mienia | StartCV.pl

Podanie o pracę Pracownik Ochrony Osób i Mienia

Podanie o pracę Pracownik Informacji Turystycznej
1 lipca 2018
Podanie o pracę Pracownik Produkcji
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,50.
Loading...

Wzór podania o pracę Pracownik Ochrony Osób i Mienia

Wzór podania o pracę dla Pracownika Ochrony Osób i Mienia został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Pracownika Ochrony Osób i Mienia zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Pracownika Ochrony Osób i Mienia można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Pracownika Ochrony Osób i Mienia

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Pracownika Ochrony Osób i Mienia:

CV Pracownik Ochrony Osób i Mienia | List motywacyjny Pracownik Ochrony Osób i Mienia
 

 

Opis zawodu Pracownik Ochrony Osób i Mienia

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Pracownik Ochrony Osób i Mienia.

Zadania pracownika ochrony osób i mienia zależą przede wszystkim od rodzaju zlecenia. Agent ochrony może pilnować wyznaczonego obiektu. Wówczas jego obowiązkiem jest strzeżenie tegoż obiektu przed włamaniem i zniszczeniem. Jeżeli obiektem zlecenia jest osoba, wtedy najważniejszym zadaniem pracownika ochrony jest dyskretne towarzyszenie osobie chronionej w celu zapewnienia jej bezpieczeństwa. W przypadku, kiedy agent ochrony zajmuje się ochroną konwoju, jego obowiązki ściśle określa projekt organizacji konwoju, opracowany przez kierownika grupy. Pracownik ochrony może również zostać zatrudnionym do ochrony i zabezpieczenia imprez, a wtedy jego obowiązkiem będzie pilnowanie, aby przebiegała ona spokojnie. Pracownik ochrony najczęściej wykonuje swoje obowiązki w systemie zmiennym 12/24 lub 24/48. Praca wymaga szybkiego przemieszczania się na małe odległości i najczęściej nie wymaga dalszych wyjazdów. Pracownicy ochrony noszą mundury swojej agencji, która dostarcza także kamizelki i hełmy kuloodporne.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia