List motywacyjny Sprzątaczka | StartCV.pl

List motywacyjny Sprzątaczka

List motywacyjny Spiker Radiowy
15 lutego 2019
List motywacyjny Sprzedawca
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,86.
Loading...

Wzór listu motywacyjnego Sprzątaczka

Wzór listu motywacyjnego dla Sprzątaczki został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, wstęp wraz powołaniem się na ofertę pracy, opis wykształcenia oraz doświadczenia, opis zdobytych umiejętności wraz z przykładami, motywację i chęć podjęcia pracy.
Wzór listu motywacyjnego zawiera specjalistyczne zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twój list motywacyjny wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że list motywacyjny Sprzątaczki został przygotowany z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór listu motywacyjnego dla Sprzątaczki można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

List motywacyjny Sprzątaczki

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Sprzątaczki:

CV Sprzątaczka | Podanie o pracę Sprzątaczka
 

 

Opis zawodu Sprzątaczka

Sprawdź dla kogo napisano wzór listu motywacyjnego Sprzątaczka.

Zadaniem sprzątaczki jest utrzymanie powierzonych jej pomieszczeń w należytym porządku i czystości. Szczegółowy zakres obowiązków sprzątaczki jest specyficzny dla każdego stanowiska i zależy od miejsca zatrudnienia. Osoba pracująca na stanowisku sprzątaczki hotelowej codziennie zmienia w pokojach pościel i ręczniki, odkurza, wyciera kurze, dba o porządek higieniczno sanitarny w toaletach, może podawać gościom napoje i zamawiać dla nich posiłki. Pracując na stanowisku sprzątaczki w szpitalu czyli salowej zajmuje się głównie pomaganiu chorym przy toalecie i jedzeniu, podaje i opróżnia baseny. Natomiast sprzątaczka pracująca w szkole pomaga dzieciom przy ubieraniu się, pilnuje rzeczy pozostawionych w szatni, czuwa nad bezpieczeństwem uczniów w czasie pobytu w szkole. Praca na stanowisku sprzątaczki ma charakter indywidualny, jednak na wszystkich stanowiskach, pracując w różnych miejscach, kontakty z ludźmi są w większym lub mniejszym stopniu nieuniknione. Sprzątaczka bardzo często proszona jest o wykonanie dodatkowej czynności czasami ze zwykłego niedopatrzenia.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia