Podanie o pracę Administrator Baz Danych | StartCV.pl

Podanie o pracę Administrator Baz Danych

List motywacyjny Złotnik-Jubiler
1 lipca 2018
Podanie o pracę Administrator Sieci Informatycznej
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Administrator Baz Danych

Wzór podania o pracę dla Administratora Baz Danych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Administratora Baz Danych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Administratora Baz Danych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Administratora Baz Danych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Administratora Baz Danych:

CV Administrator Baz Danych | List motywacyjny Administrator Baz Danych
 

 

Opis zawodu Administrator Baz Danych

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Administrator Baz Danych.

Osoba na stanowisku administratora baz danych zajmuje się tworzeniem, administrowaniem i archiwizowaniem baz danych występujących w przedsiębiorstwie. Praca polega na zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania baz danych. Obowiązki pracownika na tym stanowisku można podzielić na kilka części. Najpierw należy dobrać odpowiednią bazę danych do potrzeb przedsiębiorstwa, następnie trzeba ja stworzyć i wprowadzić dane. Kolejno należy przeszkolić podległych pracowników i zaznajomić z zasadami działania wszystkich programów obsługujących bazy danych. Do zadań administratora należy również nadzór nad osobami wykorzystującymi bazy danych. Na końcu trzeba zająć się archiwizacją danych, naprawą błędnych tabel oraz aktualizacją danych. Administrator baz danych do pracy potrzebuje komputera oraz specjalistycznego oprogramowania, która pozwala na zarządzanie danymi.W dużych firmach praca administratorów odbywa się zmianowo, tak aby w trakcie całej doby nie nastąpiły żadne zakłócenia w pracy przedsiębiorstwa. Jednak głównie jest to praca stałą bez nadgodzin.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia