Podanie o pracę Adwokat | StartCV.pl

Podanie o pracę Adwokat

Podanie o pracę Administrator Sieci Informatycznej
1 lipca 2018
Podanie o pracę Agent Celny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 4,71.
Loading...

Wzór podania o pracę Adwokat

Wzór podania o pracę dla Adwokata został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Adwokata zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Adwokata można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Adwokata

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Adwokata:

CV Adwokat | List motywacyjny Adwokat
 

 

Opis zawodu Adwokat

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Adwokat.

Adwokat najczęściej zatrudniony jest w kancelarii adwokackiej. Jego podstawowym zadaniem jest udzielanie pomocy prawnej, współdziałanie w ochronie praw i wolności obywatelskich, a także kształtowanie i stosowanie prawa. W praktyce, jego obowiązki ograniczają się do udzielania porad prawnych klientom, reprezentowaniu ich w procesach sądowych, formułowaniu opinii prawnych oraz na tworzeniu tekstów dokumentów. Adwokat zobowiązany jest do utrzymania w tajemnicy informacji, zdobytych podczas udzielania pomocy prawnej. Przysługuje mu również immunitet materialny, który gwarantuje mu, iż za wypowiedzi związane z wykonywaniem zawodu może zostać pociągnięty wyłącznie do dyscyplinarnej odpowiedzialności. Adwokat pracuje z reguły tylko w ciągu dnia i w stałych godzinach. Duża ilość spraw może wymagać wydłużenia godzin pracy. Osoba na tym stanowisku może pełnić rolę zarówno przełożonego, jak i podwładnego. Charakter zawodu, wymaga od osoby go wykonującej eleganckiego i stonowanego ubioru, a w przypadku wystąpień w sądzie, przywdziania togi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia