Podanie o pracę Programista | StartCV.pl

Podanie o pracę Programista

Podanie o pracę Prezenter Telewizyjny
1 lipca 2018
Podanie o pracę Projektant Mody
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór podania o pracę Programista

Wzór podania o pracę dla Programisty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Programisty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Programisty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Programisty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Programisty:

CV Programista | List motywacyjny Programista
 

 

Opis zawodu Programista

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Programista.

Do głównych zadań programisty należy tworzenie i pisanie programów komputerowych. Głównym obowiązkiem programisty jest pisanie kodu w jednym z języków programowania. W jego zakresie obowiązków jest również projektowanie głównej struktury programu, wdrażanie go do powszechnego użycia oraz testowanie i wyszukiwanie błędów przed wydaniem. Programista przy małych projektach może pracować samodzielnie. Jednak przy dużych programach komputerowych potrzebna jest praca zespołowa. Wtedy cały program dzielony jest na mniejsze moduły, a każdy programista lub zespół programistów pracuje nad jedną częścią. Na koniec tworzony jest interface oraz moduł, który łączy w całość wszystkie elementy programu. Narzędziem pracy dla programisty jest komputer wraz z specjalistycznym oprogramowaniem.Programista pracuje zazwyczaj w stałych godzinach pracy, od poniedziałku do piątku. Wyjątkiem mogą być programiści, którzy są wynagradzani za efekt, w takim wypadku mają nienormowany czas pracy. Ważne jest tylko aby dotrzymali terminu realizacji całości zadania.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia