Podanie o pracę Sędzia Sportowy | StartCV.pl

Podanie o pracę Sędzia Sportowy

Podanie o pracę Sędzia
1 lipca 2018
Podanie o pracę Sekretarka
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór podania o pracę Sędzia Sportowy

Wzór podania o pracę dla Sędziego Sportowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Sędziego Sportowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Sędziego Sportowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Sędziego Sportowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Sędziego Sportowego:

CV Sędzia Sportowy | List motywacyjny Sędzia Sportowy
 

 

Opis zawodu Sędzia Sportowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Sędzia Sportowy.

W zawodzie sędziego sportowego można korzystać z różnego rodzaju przyrządów kontrolno pomiarowych, jest to bardzo ważne przy ogłaszaniu wyniku końcowego zawodów. Zawód ten jest zawodem odpowiedzialnym, dokładnym, osoba ta czuwa nad prawidłowym przebiegiem konkurencji i przestrzeganiem zasad gry, przyznając i zatwierdzając zdobyte punkty. Wymaga odporności na stres, uczciwości i umiejętności pracy z ludźmi. Musi mieć świadomość, że jego prawidłowa ocena gry będzie miała wpływ na późniejsze kształtowanie się myślenia walczących i sposób ich postępowania. W tym zawodzie z punktu widzenia wychowawczego jest wyciąganie konsekwencji z nieczystej gry i z łamania zasad, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży jest to bardzo pouczające i wychowawcze. Zawodnicy muszą mieć świadomość, że łamanie zasad to dłuższa droga do zwycięstwa. Praca sędziego jest często pracą sezonową. Odbywa się w czasie trwania Ligii w sezonie rozgrywek z danej dyscypliny i zajmuje wtedy około 6 godzin dziennie. Nie jest to czas stały pracy sędziego, wszystko zależne jest od czasu trwania zawodów. Nieodłącznym punktem pracy na tym stanowisku są częste wyjazdy oraz praca w soboty i niedziele.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia