Podanie o pracę Statystyk | StartCV.pl

Podanie o pracę Statystyk

Podanie o pracę Sprzedawca
1 lipca 2018
Podanie o pracę Stażysta
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór podania o pracę Statystyk

Wzór podania o pracę dla Statystyka został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Statystyka zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Statystyka można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Statystyka

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Statystyka:

CV Statystyk | List motywacyjny Statystyk
 

 

Opis zawodu Statystyk

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Statystyk.

Podstawowym zadaniem statystyka jest organizacja i prawidłowe przeprowadzenie badania statystycznego. W tym celu wykorzystuje on znajomość prostych i bardziej skomplikowanych operacji arytmetycznych, które przeprowadza na danych liczbowych, uzyskiwanych ze sprawozdań statystycznych. Po zakończeniu badania, statystyk musi zapewnić dostęp do jego wyników, określając wcześniej jak długo i w jakiej formie dane te będą przechowywane. Wyniki badań statystycznych najczęściej udostępniane są w formie publikacji. Zdarza się, że wzbogacane są one ilustrowane graficznie za pomocą wykresów, histogramów lub diagramów. Ułatwia to wielu odbiorcom odczytanie i zrozumienie tych danych. Dzienny czas pracy statystyka nie przekracza 9 godzin, które z reguły są stałe. Zawód ten nie wymaga pracy w dni świąteczne, ani w soboty. Wyjątek stanowią statystycy zajmujący się nauczaniem. Praca ta ma charakter rutynowy, wymagający jedynie okresowego nadzoru. Przemieszczanie się statystyka związane jest głównie z udziałem w szkoleniach i ewentualnie podróżami służbowymi.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia