Podanie o pracę Stażysta | StartCV.pl

Podanie o pracę Stażysta

Podanie o pracę Statystyk
1 lipca 2018
Podanie o pracę Stewardesa
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Stażysta

Wzór podania o pracę dla Stażysty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Stażysty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Stażysty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Stażysty

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Stażysty:

CV Stażysta | List motywacyjny Stażysta
 

 

Opis zawodu Stażysta

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Stażysta.

Osoba na stanowisku stażysty ma na celu naukę i podglądanie pracowników firmy mające na celu dogłębne poznanie zawodu. Każdy stażysta dostaje jednego pracownika, który jest jego mentorem i opiekunem. To on pokazuje stażyście jak wygląda praca an danym stanowisku, jaki jest zakres obowiązków i zadania pracowników. On również wydaje polecenia, nadzoruje wykonaną pracę i rozlicza z efektów. Staż dla absolwentów, studentów i uczniów jest zazwyczaj bezpłatny. Na wynagrodzenie mogą natomiast liczyć bezrobotni, którzy dostają skierowanie na staż z urzędu pracy. Wynagrodzenie ustalane jest wtedy zgodnie z zapisami ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Stażysta podczas wykonywania swoich obowiązków musi przestrzegać zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, zasad panujących w firmie, słuchać poleceń przełożonych i opiekuna, a przede wszystkim starannie i sumiennie wykonywać wszystkie swoje obowiązki. Stażysta pracuje w takich samych godzinach jak pozostali pracownicy, czyli po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia