CV Architekt Wnętrz | StartCV.pl

CV Architekt Wnętrz

CV Architekt Krajobrazu
1 lipca 2018
CV Archiwista
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Architekt Wnętrz

Wzór Curriculum Vitae dla Architekta Wnętrz został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Architekta Wnętrz zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Architekta Wnętrz można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Architekta Wnętrz

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Architekt Wnętrz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Architekt Wnętrz.

Zadaniem projektanta wnętrz jest zaprojektowanie wnętrza w taki sposób, aby było ono dostosowane do swojej funkcji, a osoby z niego korzystające miały poczucie wygody i przyjemności estetycznej. Nierzadko powierzany jest mu także nadzór nad wykonaniem jego projektu. Pierwszym jego zadaniem jest ustalenie funkcji i charakteru obiektu. Swoją wizję obiektu przedstawia on w szkicach wrażeniowych, collagach lub realistycznych ujęciach malarskich, w których określa kolorystykę, oświetlenie, faktury i wzory materiałów, wybór mebli i wyposażenia. Do jego zadań należy także szacunkowe przedstawienie kosztorysu wykonania projektu, dopilnowanie właściwego przygotowania jego projektu, a nawet odwiedzanie sklepów, fabryk, galerii i antykwariatów. Architekt wnętrz większość swoich obowiązków wykonuje w pracowni, choć specyfika tego zawodu wymaga wyjazdu do obiektu, którego wnętrze projektuje oraz do sklepów, fabryk, hurtowni, galerii i antykwariatów. Szukając inspiracji, odwiedza również muzea i specjalistyczne biblioteki.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia