CV Betoniarz | StartCV.pl

CV Betoniarz

CV Barman
1 lipca 2018
CV Betoniarz-Zbrojarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Betoniarz

Wzór Curriculum Vitae dla Betoniarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Betoniarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Betoniarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Betoniarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Betoniarza:

List motywacyjny Betoniarz | Podanie o pracę Betoniarz
 

 

Opis zawodu Betoniarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Betoniarz.

Betoniarz wykonuje zadania ściśle związane z przemysłem budowlanym. Istnieje kilka specjalności w tym zawodzie, między innymi są to: betoniarz melioracyjny, betoniarz drogowy i betoniarz półfabrykatów. Jego najważniejszym zadaniem jest wykonywanie konstrukcji monolitycznych z betonu, izolacji tych konstrukcji, stopni wodnych, mostów, zapór, śluzów, rurociągów oraz studzienek kanalizacyjnych. Do podstawowych obowiązków betoniarza należy wykonywanie podbudów, elementów wykończeniowych budowli drogowych oraz wytwarzanie elementów, z których wykonywane są gotowe budowle oraz szlaki komunikacyjne. Efektem pracy betoniarza są pustaki, stropy, płyty betonowe i lastrico, płyty chodnikowe, krawężniki i rury kanalizacyjne. Betoniarz wykonuje swoje zadania najczęściej na wolnym powietrzu, gdzie towarzyszą mu zmienne warunki atmosferyczne. Zawód ten wiąże się z występowaniem ryzyka nieszczęśliwych wypadków. W przypadku pracy na stanowisku betoniarza półfabrykatów, czynności zawodowe wykonywane są w pomieszczeniach zamkniętych.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia