CV Betoniarz-Zbrojarz | StartCV.pl

CV Betoniarz-Zbrojarz

CV Betoniarz
1 lipca 2018
CV Bibliotekarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór CV Betoniarz-Zbrojarz

Wzór Curriculum Vitae dla Betoniarza-Zbrojarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Betoniarza-Zbrojarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Betoniarza-Zbrojarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Betoniarza-Zbrojarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Betoniarz-Zbrojarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Betoniarz-Zbrojarz.

Zadaniem betoniarza-zbrojarza jest wykonywanie elementów betonowych lub żelbetonowych, które służą jako konstrukcje nośne różnego rodzaju budowli, a także żelbetonowych elementów dróg, mostów czy budowli melioracyjnych. Materiałami o jakie opera się praca betoniarza-zbrojarza są beton i stal. Przed wykonaniem właściwej pracy musi on przygotować i zmontować zbrojenie oraz przygotować i ułożyć mieszankę betonową. Prawidłowo wykonane zbrojenie musi być zrobione z odpowiedniego gatunku stalowych prętów o określonej średnicy. Narzędziami wykorzystywanymi w tym zawodzie są: suwmiarka, nożyce zbrojarskie oraz giętarka. Przygotowane zbrojenie układane jest na szalunkach i formach, które następnie zalewa się betonem. Betoniarze-zbrojarze pracują w różnych środowiskach. Może to być hala produkcyjna w zakładzie produkcji elementów budowlanych lub teren budowy. Warunki budowy pracy są różnorodne, a niesprzyjające warunki atmosferyczne stanowią pewną niedogodność. Praca na wysokościach i obecność ostrych narzędzi może być przyczyną występowania wypadków.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia