Podanie o pracę Betoniarz-Zbrojarz | StartCV.pl

Podanie o pracę Betoniarz-Zbrojarz

Podanie o pracę Betoniarz
1 lipca 2018
Podanie o pracę Bibliotekarz
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Betoniarz-Zbrojarz

Wzór podania o pracę dla Betoniarza-Zbrojarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Betoniarza-Zbrojarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Betoniarza-Zbrojarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Betoniarza-Zbrojarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Betoniarza-Zbrojarza:

CV Betoniarz-Zbrojarz | List motywacyjny Betoniarz-Zbrojarz
 

 

Opis zawodu Betoniarz-Zbrojarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Betoniarz-Zbrojarz.

Praca betoniarza-zbrojarza związana jest z dwoma zasadniczymi materiałami, a mianowicie z betonem i stalą. Wszystkie wykonywane przez niego czynności mają na celu wykonanie elementów betonowych lub żelbetonowych, które służą jako konstrukcje nośne budowli, elementy wypełniające budowlę lub elementy żelbetonowe dróg, mostów czy budowli melioracyjnych. Betoniarz-zbrojarz zajmuje się przycinaniem i wyginaniem stalowych prętów. Do wykonywania tych czynności używa on suwmiarek, nożyc zbrojarskich i giętarek ręcznych i mechanicznych. Następnie umieszcza on gotowe zbrojenie na właściwym miejscu i zalewa przygotowaną z żwiru, cementu, piasku i wody mieszanką betonową. Oprócz tego jego obowiązkiem jest czuwanie nad procesem „dojrzewania” betonu. Praca betoniarza najczęściej trwa ok. 8 godzin dziennie. W sytuacji, kiedy zadanie jest pilne lub uzależnione od sprzyjających warunków atmosferycznych, dzienny czas pracy betoniarza-zbrojarza może być przedłużony. W przypadku pracy poza miejscem zamieszkania, pracodawca zobowiązany jest do zorganizowania zakwaterowania.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia