CV Diagnosta Laboratoryjny | StartCV.pl

CV Diagnosta Laboratoryjny

CV Detektyw
1 lipca 2018
CV Diagnosta Samochodowy
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,88.
Loading...

Wzór CV Diagnosta Laboratoryjny

Wzór Curriculum Vitae dla Diagnosty Laboratoryjnego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Diagnosty Laboratoryjnego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Diagnosty Laboratoryjnego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Diagnosty Laboratoryjnego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Diagnosta Laboratoryjny

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Diagnosta Laboratoryjny.

Diagnosta laboratoryjny czyli specjalista analityki klinicznej zajmuje się nadzorem nad prawidłowym wykonaniem analizy materiału pobranego od pacjenta. Jest on odpowiedzialny za właściwe wykonanie zleconej mu analizy i nadzór oraz nakierowanie pracy zespołu techników analityki medycznej wykonujących badania. Oprócz tego powinien współpracować z lekarzem zbierając informację o pacjencie i służąc pomocą w interpretacji otrzymanych wyników badań. W zawodzie diagnosty laboratoryjnego występuje specjalizacja stanowisk pracy. Głównym miejscem zatrudnienia takiej osoby jest laboratorium diagnostyczne. Zwykle dzielą się one na cztery pracownie: pracownię biochemii, pracownię analityki, pracownię hematologii oraz pracownię bakteriologii. Głównym miejscem pracy diagnosty laboratoryjnego jest laboratorium diagnostyczne zazwyczaj mieszczące się w szpitalach lub przychodniach rejonowych. Osoba pracująca na tym stanowisku ma do czynienia z materiałem biologicznym, który trzeba traktować potencjalnie na zakaźny. Może to być płyn mózgowo-rdzeniowy lub krew. Opracowanie na podstawie: https://laboratoryjnie.pl/tag/konferencja/

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia