CV Dietetyk | StartCV.pl

CV Dietetyk

CV Diagnosta Samochodowy
1 lipca 2018
CV Doradca Inwestycyjny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Dietetyk

Wzór Curriculum Vitae dla Dietetyka został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Dietetyka zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Dietetyka można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Dietetyka

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Dietetyka:

List motywacyjny Dietetyk | Podanie o pracę Dietetyk
 

 

Opis zawodu Dietetyk

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Dietetyk.

Dietetyk to osoba zajmująca się zasadami żywienia. Celem pracy dietetyka jest opracowanie właściwych dziennych racji pokarmowych oraz jadłospisów dla różnych grup ludności zgodnie z obowiązującymi zasadami żywienia oraz zaleceniami lekarskimi. Dietetyk opracowuje jadłospisy dla dzieci, młodzieży, dorosłych, kobiet i mężczyzn oraz sportowców. Osoba pracująca jako dietetyk może również zajmować się przygotowanie jadłospisów dla ludzi chorych z różnymi schorzeniami bądź po operacjach czy z upośledzonym wchłanianiem pewnych składników pokarmowych. Dietetyk do przygotowywania jadłospisów wykorzystuje swoją wiedzę na temat funkcji składników pokarmowych w organizmie człowieka, na temat norm składników odżywczych i energetycznych właściwych dla poszczególnych grup wiekowych. Dietetyk zatrudnienia może szukać w placówkach żywienia zbiorowego, w szpitalach, w działach żywienia, bezpośrednio na oddziałach szpitalnych czy sanatoryjnych i kuchniach. Może szukać zatrudnienia w działach kontroli prawidłowości stosowanych receptur i przy produkcji odżywek dotyczy to sportowców i diabetyków.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia