CV Fotoreporter | StartCV.pl

CV Fotoreporter

CV Fizjoterapeuta
1 lipca 2018
CV Frezer
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Fotoreporter

Wzór Curriculum Vitae dla Fotoreportera został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Fotoreportera zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Fotoreportera można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Fotoreportera

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Fotoreportera:

List motywacyjny Fotoreporter | Podanie o pracę Fotoreporter
 

 

Opis zawodu Fotoreporter

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Fotoreporter.

Fotoreporter jest to osoba pracująca w agencjach prasowych lub magazynach, czasopismach lub serwisach internetowych. Do jego głównych zadań należy przygotowanie materiału fotograficznego. Przed przystąpieniem do pracy fotoreporter musi zapoznać się z tematyką materiału, który ma przygotować. Następnie udaje się do miejsca, gdzie ma wykonać dokumentację fotograficzną. Mozę to być miejsce w kraju jak również za granicą, w każdym zakątku kuli ziemskiej. Fotoreporter może robić zdjęcia ludziom, zwierzętom, może utrwalać różnego rodzaju wydarzenia lub atrakcje przyrody. Następnie zebrany materiał fotograficzny przesyłany jest bezpośrednio do redakcji, gdzie dokonywana jest obróbka graficzna, lub fotoreporter sam dokonuje zmian graficznych w projekcie i przesyła gotowe i obrobione zdjęcia do redakcji.Fotoreporter pracuje najczęściej w terenie, jednak podczas obróbki zdjęć pracuje w biurze redakcyjnym. Praca skierowana jest do osób dynamicznych i aktywnych. Najlepszym fotoreporterem jest ten, kto potrafi dotrzeć jako pierwszy w dane miejsce i zrobić ciekawą dokumentację fotograficzną.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia