CV Informatyk | StartCV.pl

CV Informatyk

CV Hostessa
1 lipca 2018
CV Inkasent
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Informatyk

Wzór Curriculum Vitae dla Informatyka został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Informatyka zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Informatyka można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Informatyka

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Informatyka:

List motywacyjny Informatyk | Podanie o pracę Informatyk
 

 

Opis zawodu Informatyk

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Informatyk.

Informatyk jest to dość ogólna nazwa zawodu, która dotyczy osób, które w pracy zajmują się obsługą komputerów, ich naprawą, instalowaniem programów, montowaniu urządzeń peryferyjnych i innych czynności związanych z szeroko pojętym sprzętem komputerowym. Do głównych zadań informatyka należy: dobór i składanie sprzętu komputerowego dla użytkownika, instalowanie programów i aplikacji, konfiguracja oprogramowania, serwis komputerów, archiwizacja plików, odzyskiwanie danych, tworzenie prostych stron www. Informatykiem może być zarówno sprzedawca serwisant w sklepie, jak również specjalista informatyk w firmie lub innej instytucji.Informatyk najczęściej pracuje w pomieszczeniach biurowych, w sklepie za ladą lub w wydzielonych częściach firmy. Głównie osoba na tym stanowisku siedzi przed komputerem swoim lub sprzęcie należącym do klientów, u których przeprowadza prace związane z zawodem. Zdarzają się również sytuacje pracy w terenie bezpośrednio u klienta. Pracownik otrzymuje wtedy samochód służbowy oraz ubranie firmowe.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia