CV Lekarz | StartCV.pl

CV Lekarz

CV Lakiernik Samochodowy
1 lipca 2018
CV Lekarz Stomatolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 11, średnia ocena: 4,64.
Loading...

Wzór CV Lekarz

Wzór Curriculum Vitae dla Lekarza został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Lekarza zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Lekarza można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Lekarza

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Lekarza:

List motywacyjny Lekarz | Podanie o pracę Lekarz
 

 

Opis zawodu Lekarz

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Lekarz.

Podstawowym celem w zawodzie lekarza jest badanie stanu zdrowia pacjenta, udzielanie świadczeń zdrowotnych, rozpoznawanie chorób i zapobieganie im, udzielanie porad lekarskich, rehabilitacja chorych, a także wydawanie opinii i orzeczeń lekarskich. W zawodzie lekarza istnieje dużo różnych specjalizacji. W zależności od specjalizacji czynności wykonywane przez lekarza różnią się. Do pierwszych zadań lekarza w kontakcie z pacjentem jest wykonanie szczegółowego wywiadu. Przez komunikację werbalną powinien on uzyskać informacje o dolegliwościach pacjenta, następnie bada chorego osłuchując go słuchawkami, oglądając, uciskając odpowiednie miejsca, mierząc ciśnienie i temperaturę. Kiedy zajdzie uzasadniona potrzeba, lekarz może skierować chorego na dodatkowe, szczegółowe badania. Praca na stanowisku lekarza odbywa się w pomieszczeniach zamkniętych takich jak: szpitale, gabinety lekarskie, ambulatoria, sale chorych, sale operacyjne, przychodnie, prywatne gabinety lekarskie. Osoba pracująca jako lekarz musi być przygotowana do pełnienia swych obowiązków w różnych sytuacjach i warunkach, udzielając pierwszej pomocy na miejscach wypadku. Do obowiązków lekarza jest również wyjeżdżanie na wizyty domowe, które zamawiają pacjenci, bądź wynikające z opieki nad osobami starszymi czy niemowlętami po porodzie. Lekarz ma styczność z wieloma czynnikami niebezpiecznymi i szkodliwymi dla jego zdrowia.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia