CV Logopeda | StartCV.pl

CV Logopeda

CV Logistyk
1 lipca 2018
CV Magazynier
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Logopeda

Wzór Curriculum Vitae dla Logopedy został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Logopedy zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Logopedy można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Logopedy

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Logopedy:

List motywacyjny Logopeda | Podanie o pracę Logopeda
 

 

Opis zawodu Logopeda

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Logopeda.

Logopeda to osoba, która w pracy zajmuje się pomocą osobom, które z różnych przyczyn mają zaburzenia mowy utrudniające im kontakty z innymi ludźmi. W zawodzie tym można odróżnić następujące specjalności: logopeda ogólny, surdologopedia, neurologopedia, balbutologopeda, oligofrenologopeda, ortoepik, glottodydaktyk. Każda z tych specjalizacji różni się od siebie znacząco. Logopeda ogólny specjalizuje się w zakresie ogólnej diagnozy i terapii zaburzeń mowy. Surdologopeda specjalizuje się w zakresie diagnozy i terapii logopedycznej osób z uszkodzonym słuchem. Neurologopeda to specjalista w zakresie diagnozy i terapii mowy osób u których zaburzenia mowy są wynikiem uszkodzenia układu nerwowego. Balbutologopeda to specjalista w zakresie diagnozy i terapii osób jąkających się. Oligofrenologopeda specjalizuje się w zakresie mowy osób upośledzonych umysłowo. Ortoepik to specjalista w zakresie kultury słowa i technik mowy. Glottodydaktyk zajmuje się wychowaniem językowym dzieci, które mają trudności w pisaniu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia