CV Operator Maszyn i Urządzeń Hutniczych | StartCV.pl

CV Operator Maszyn i Urządzeń Hutniczych

CV Operator Maszyn Górniczych
1 lipca 2018
CV Operator Maszyn Rolniczych i Leśnych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Operator Maszyn i Urządzeń Hutniczych

Wzór Curriculum Vitae dla Operatora Maszyn i Urządzeń Hutniczych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Operatora Maszyn i Urządzeń Hutniczych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Operatora Maszyn i Urządzeń Hutniczych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Operatora Maszyn i Urządzeń Hutniczych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Operator Maszyn i Urządzeń Hutniczych

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Operator Maszyn i Urządzeń Hutniczych.

Osobą, biorącą udział w procesie wytapiania metali oraz w różnego rodzaju ich obróbkach jest operator maszyn i urządzeń hutniczych. Jak sama nazwa wskazuje jego podstawowym obowiązkiem jest obsługa tych obiektów technicznych, a także obserwacja przebiegu prac związanych z konkretnym stanowiskiem, wyciąganie wniosków i odpowiednia reakcja na wszelkie zakłócenia. Zadaniem operatora maszyn i urządzeń hutniczych jest konserwacja i regulacja tych obiektów technicznych. Po zakończeniu pracy jest on zobowiązany do uzupełnienia zapisów w odpowiednich dokumentacjach, uporządkowania swojego miejsca pracy z uwzględnieniem obowiązujących przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych. Praca operatora maszyn i urządzeń hutniczych odbywa się przeważnie w halach produkcyjnych, gdzie pracownik narażony jest na ogromny hałas i zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu. Niedogodnościami związanymi z tym zawodem są: wysoka temperatura, a co za tym idzie, także niska wilgotność powietrza.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia