Podanie o pracę Operator Maszyn i Urządzeń Hutniczych | StartCV.pl

Podanie o pracę Operator Maszyn i Urządzeń Hutniczych

Podanie o pracę Operator Maszyn Górniczych
1 lipca 2018
Podanie o pracę Operator Maszyn Rolniczych i Leśnych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór podania o pracę Operator Maszyn i Urządzeń Hutniczych

Wzór podania o pracę dla Operatora Maszyn i Urządzeń Hutniczych został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na jednej stronie A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe nadawcy i adresata, zwrot grzecznościowy, wyrażenie chęci podjęcia pracy w zawodzie w danej firmie, posiadane predyspozycje do pracy, podpis oraz spis załączników.
Wzór podania o pracę zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje podanie o pracę wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że podanie o pracę Operatora Maszyn i Urządzeń Hutniczych zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 1 strona A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór podania o pracę dla Operatora Maszyn i Urządzeń Hutniczych można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

Podanie o pracę Operatora Maszyn i Urządzeń Hutniczych

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Operatora Maszyn i Urządzeń Hutniczych:

CV Operator Maszyn i Urządzeń Hutniczych | List motywacyjny Operator Maszyn i Urządzeń Hutniczych
 

 

Opis zawodu Operator Maszyn i Urządzeń Hutniczych

Sprawdź dla kogo napisano wzór podania o pracę Operator Maszyn i Urządzeń Hutniczych.

Jednym z pracowników huty jest operator urządzeń i maszyn hutniczych. Jego zadania uzależnione są od stanowiska jakie on zajmuje. Wyróżnia się w tym zawodzie takie stanowiska, jak: rozlewacz stali, wytapiacz stali, wsadowy, operator suwnicy lejniczej, operator ciągłego odlewania stali, operator urządzeń do spiekania rud, operator urządzeń do prażenia rud, spiekacz rud, operator walcarki bruzdowej, operator urządzeń tnących, ciągacz rur, ciągacz drutu, wyżarzacz, walcownik stali, piecowy odlewni metali, pulpitowy, operator pieca do obróbki cieplnej. Obowiązkiem pracowników na tych stanowiskach jest konserwacja i regulacja tych obiektów technicznych, czynności zapewniające prawidłową ich pracę oraz usuwanie awarii tegoż sprzętu. Operator maszyn i urządzeń hutniczych pracuje w systemie zmianowym, zarówno w dzień, jak i w nocy, a czas pracy nie przekracza 8 godzin dziennie. Wszystkie stanowiska związane z obsługą tych urządzeń pełnią funkcje podwładnych, działających według określonych w instrukcjach ustaleń.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia