CV Operator Myjni | StartCV.pl

CV Operator Myjni

CV Operator Maszyn Rolniczych i Leśnych
1 lipca 2018
CV Operator Urządzeń do Obróbki Drewna
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00.
Loading...

Wzór CV Operator Myjni

Wzór Curriculum Vitae dla Operatora Myjni został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Operatora Myjni zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Operatora Myjni można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Operatora Myjni

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Operator Myjni

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Operator Myjni.

Celem pracy operatora myjni jest doprowadzenie do stanu czystości samochodu klienta. Jeżeli operator zatrudniony jest w myjni ręcznej, jego obowiązki obejmują: odkurzanie wnętrza, pranie tapicerki, mycie i konserwacja elementów gumowych i plastykowych, mycie szyb, karoserii, kół, pastowanie, polerowanie oraz mycie silnika. W przypadku osoby zatrudnionej w myjni automatycznej, obowiązki operatora ograniczają się do poinformowania klienta o konieczności zdjęcia wystających elementów, ręczne spłukanie karoserii i przemycie trudno dostępnych miejsc. Następnie musi on dopilnować, aby klient odpowiednio ustawił pojazd na wjeździe do myjni. Po wybraniu przez klienta programu, operator pobiera należną opłatę i włącza maszynę. Miejscem pracy operatora myjni są pomieszczenia tejże myjni. Zazwyczaj są to większe hale, choć w przypadku myjni ręcznych może to być pomieszczenie nie większe niż przeciętny garaż. Osoby pracujące w tym zawodzie często cierpią na dolegliwości związane z reumatyzmem i alergiami.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia