CV Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej | StartCV.pl

CV Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej

CV Opiekunka Starszych Osób
1 lipca 2018
CV Optyk Mechanik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,60.
Loading...

Wzór CV Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej

Wzór Curriculum Vitae dla Opiekunki w Domu Pomocy Społecznej został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Opiekunki w Domu Pomocy Społecznej zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Opiekunki w Domu Pomocy Społecznej można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Opiekunki w Domu Pomocy Społecznej

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Opiekunka w Domu Pomocy Społecznej.

Osoba pracująca jako opiekunka w domu opieki społecznej zajmuje się opieką nad ludźmi starszymi, chorymi, niedołężnymi, bezdomnymi i innymi osobami potrzebującymi pomocy i wsparcia. Osoba na tym stanowisku musi być niezwykle odporna psychicznie oraz posiadać dobry stan zdrowia, który będzie pozwalał na prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków. Opieka nad osobami potrzebującymi polega przede wszystkim na niesieniu pomocy poprzez zapewnienie podstawowych potrzeb takich jak: zapewnienie schronienia, dachu nad głową, wyżywienia, opieki i pomocy lekarskiej, a także organizowanie pensjonariuszom czasu wolnego. Starszym ludziom często schorowanym potrzebna jest pomoc w codziennych czynnościach, a także zwykła obecność osoby, z którą mogą porozmawiać lub spędzić czas. Praca opiekunki wykonywana jest w domach pomocy społecznej, domach spokojnej starości, noclegowniach, domach dla przewlekle chorych i innym placówkach pomocowych. Osoba ta przebywa głównie w pokojach dla podopiecznych oraz stołówce, świetlicy lub własnym gabinecie.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia