CV Organista | StartCV.pl

CV Organista

CV Optyk Mechanik
1 lipca 2018
CV Organizator Imprez Sportowych
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,88.
Loading...

Wzór CV Organista

Wzór Curriculum Vitae dla Organisty został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Organisty zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Organisty można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Organisty

Pozostałe wzory dla Organisty:

List motywacyjny Organista | Podanie o pracę Organista
 

 

Opis zawodu Organista

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Organista.

Organista jest to muzyk, który zajmuje się grą na organach. Najczęściej praca wykonywana jest w kościołach i bazylikach ale również w amfiteatrach czy salach muzycznych. Praca w kościele przede wszystkim polega na wykonywaniu oprawy muzycznej podczas liturgii oraz w trakcie mszy świętych. Praca polega na wykonywaniu utworów muzycznych, pieśni religijnych czy tonacji podczas niektórych obrzędów. Organista musi również znać podstawowe utwory z muzyki klasycznej grane podczas pogrzebów czy też ślubów. Osoba na tym stanowisku musi odznaczać się bardzo dobrym słuchem, najlepiej aby był to zawodowy muzyk, który ukończył szkołę w zakresie gry na organach. Osoba ta zajmuje się zazwyczaj prowadzeniem chóru kościelnego. Prowadzi nabór do niego, formuje go, prowadzi zajęcia i szkolenia. Nieraz również bierze udział w występach dla parafian lub koncertach.Praca organisty przeważnie wykonywana jest w kościele i zabudowaniach sakralnych oraz w filharmoniach. Najczęściej organy umieszczone są w górnej części świątyni, gdzie panuje latem upa a zimą niska temperatura.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia