CV Przedstawiciel Handlowy | StartCV.pl

CV Przedstawiciel Handlowy

CV Prokurator
1 lipca 2018
CV Przedstawiciel Medyczny
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,80.
Loading...

Wzór CV Przedstawiciel Handlowy

Wzór Curriculum Vitae dla Przedstawiciela Handlowego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Przedstawiciela Handlowego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Przedstawiciela Handlowego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Przedstawiciela Handlowego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Przedstawiciel Handlowy

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Przedstawiciel Handlowy.

Przedstawiciel handlowy jest to osoba zajmująca się sprzedażą na zlecenie produktów lub usług, firmy dla której pracuje. Swoje cele sprzedażowe jest zobowiązany osiągać na konkretnym, wyznaczonym przez pracodawcę terenie. Jego obowiązkiem jest osiągnięcie minimalnego poziomu sprzedaży, określonego w umowie. W tym celu musi on zapoznać się z potencjalnymi klientami, regularnie odwiedzać ich siedziby, a także umiejętnie prowadzić negocjacje. Aby przedstawiciel handlowy, mógł dobrze wykonać swoje zadanie, musi odpowiednio przedstawić ofertę handlową swojej firmy. Zawód ten wymaga od osoby go wykonującej zdolności negocjacyjnych i umiejętności perswazyjnych. Osoba zajmująca się przedstawicielstwem handlowym wykonuje swoje obowiązki w siedzibach klientów oraz w halach produkcyjnych. Konieczność przemieszczania się po wyznaczonym terenie jest przyczyną stawiania przez pracodawców wymogu posiadania prawa jazdy, przynajmniej kategorii B. Charakter pracy zwiększa ryzyko chorób kręgosłupa, narządu ruchu, a nawet ulegnięcia wypadkowi drogowemu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia