CV Psycholog | StartCV.pl

CV Psycholog

CV Przewodnik Turystyczny
1 lipca 2018
CV Psychoterapeuta
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,83.
Loading...

Wzór CV Psycholog

Wzór Curriculum Vitae dla Psychologa został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Psychologa zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Psychologa można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Psychologa

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Psychologa:

List motywacyjny Psycholog | Podanie o pracę Psycholog
 

 

Opis zawodu Psycholog

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Psycholog.

Psycholog jest osobą zajmującą się badaniami nad człowiekiem, jego zachowaniami oraz procesami psychicznymi, mającymi bezpośredni i pośredni wpływ na te zachowania. W zawodzie tym wyróżnia się następujące specjalizacje: psychologię kliniczną, społeczną, pracy, wychowawczą i psychoterapię. Psycholog zbiera dane potrzebne mu do badań poprzez rozmowę, wywiad, ankietę, obserwację oraz testy psychologiczne. Praktyczne wykorzystanie tej wiedzy polega na dobieraniu i wykorzystywaniu odpowiednich form współpracy z pacjentem. Najczęstszymi formami tej współpracy są porady lub terapie. Pierwsze z nich mają na celu pomoc w rozwiązaniu ważnego dla pacjenta problemu życiowego, drugie natomiast usuwanie lub zmniejszanie zaburzeń zachowań. Miejscem pracy psychologa są pomieszczenia biurowe, gabinety, sale lekcyjne i wykładowe. W pomieszczeniach tych muszą znajdować się materiały do badań, aparatura audiowizualna i sprzęt komputerowy. Wystrój pomieszczeń przeznaczonych na sesje powinien być przytulny i stwarzać atmosferę zaufania i bezpieczeństwa.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia