CV Technik Dentystyczny | StartCV.pl

CV Technik Dentystyczny

CV Technik Budownictwa
1 lipca 2018
CV Technik Elektronik
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 12, średnia ocena: 4,67.
Loading...

Wzór CV Technik Dentystyczny

Wzór Curriculum Vitae dla Technika Dentystycznego został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Technika Dentystycznego zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Technika Dentystycznego można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Technika Dentystycznego

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

 

 

Opis zawodu Technik Dentystyczny

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Technik Dentystyczny.

Osoba z wykształceniem technika dentystycznego zajmuje się wytwarzaniem i naprawą protez zębowych zarówno tych stałych jak i ruchomych czyli wyjmowanych i zakładanych przez użytkownika protezy oraz aparatów ortodontyczno szczękowych. Takie aparaty stosuje się na uzębienie w celu korekcji wad zgryzu powstałych głównie podczas rozwoju uzębienia. Współpracuje z lekarzem stomatologiem i wykonuje jego zlecenia, odbywa się to w trakcie bezpośredniej współpracy z lekarzem stomatologiem, podczas leczenia pacjenta w gabinecie dentystycznym czyli zdejmowanie miary do protezy, a po wykonaniu jej przymiarki. Praca na tym stanowisku wymaga dużej precyzji, dokładności, cierpliwości i estetyki. Jest to zawód o charakterze produkcyjno usługowym w zakresie ochrony zdrowia. Praca technika dentystycznego wykonywana jest w tak zwanych pracowniach protetycznych, które znajdują się w szpitalach w przychodniach lub gabinetach prywatnych. Zdarza się również, że pracuje w gabinetach stomatologicznych lekarzy z którymi współpracuje. Praca w zapylonym pomieszczeniu oraz mocne oświetlenie stanowiska powodują wzrost ryzyka na dolegliwości układu oddechowego i narządu wzroku.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia