CV Technik Hutnik | StartCV.pl

CV Technik Hutnik

CV Technik Górnik
1 lipca 2018
CV Technik Hydrolog
1 lipca 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,75.
Loading...

Wzór CV Technik Hutnik

Wzór Curriculum Vitae dla Technika Hutnika został opracowany w klasycznej wersji graficznej, do samodzielnej edycji min. w programie MS Word lub Libre Office.
Dokument znajduje się na dwóch stronach A4 i zawiera takie elementy jak: dane teleadresowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy i szkolenia, znajomość języków, umiejętności i zainteresowania.
Wzór CV zawiera zwroty i słownictwo, które ułatwi Ci napisanie indywidualnego dokumentu a dodatkowe szablony graficzne sprawią, że Twoje CV wyróżni się na tle konkurencji.


Wybierz jeden z trzech pakietów:

lub
PORÓWNAJ PAKIETY

Gwarancja satysfakcji

Gwarantuję, że CV Technika Hutnika zostało przygotowane z najwyższą starannością i z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak masz wątpliwości, to daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy, bez podania przyczyny w ciągu 21 dni od daty zakupu.
  • Łatwa edycja

  • Pliki MS Word

  • Atrakcyjne pakiety premium

  • 2 strony A4


 

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów

Wzór CV dla Technika Hutnika można pobrać w jednym z trzech pakietów. Zapoznaj się z nimi oraz wybierz ten, którego najbardziej potrzebujesz.


 

CV Technika Hutnika

Zobacz jak wyglądają dokumenty, które otrzymasz!

Pozostałe wzory dla Technika Hutnika:

List motywacyjny Technik Hutnik | Podanie o pracę Technik Hutnik
 

 

Opis zawodu Technik Hutnik

Sprawdź dla kogo napisano wzór CV Technik Hutnik.

Technik hutnik jest pracownikiem huty. Stanowiska jakie może on zajmować to: technolog, technik przeróbki plastycznej metali, specjalista ds. przygotowania metali oraz specjalista normowania pracy. Zakres obowiązków hutnika w dużej mierze zależny jest od zajmowanego stanowiska. Jednak najważniejszym zadaniem technika hutnika jest otrzymywanie stali z rud i złomu oraz przeróbka plastyczna w walcowniach i kuźniach na półwyroby i wyroby gotowe. Do obowiązków zależnych od stanowiska należy: opracowywanie sposobów otrzymywania stali z surowców, kontrola i segregowanie stali, zmiana kształtu i wymiarów stalowych półwyrobów oraz normowanie czasu i ilości pracy. Miejscem pracy technika hutnika jest huta żelaza i stali. W zależności od stanowiska jakie zajmuje może swoje obowiązki wykonywać w biurze, na hali produkcyjnej, w magazynie lub na składowisku. Zawód ten wiąże się z pracą w bardzo wysokich temperaturach, dużym hałasie oraz w zanieczyszczonym powietrzu. Częstymi dolegliwościami techników hutników choroby narządu słuchu.

 

Nasze atuty

Dlaczego warto nam zaufać oraz wybrać jeden z pakietów premium.

Prawie


opisanych zawodów

Ponad

850

opracowanych wzorów

Niemal

99%

zadowolonych klientów

Już

5

lat doświadczenia